בחירת אזור מגורים

המקום בו אנחנו רוכשים את דירתנו הוא המקום בו ננהל את חיינו, נבנה את המשפחה, נבלה, נלמד, ננוח ואולי גם נזדקן. לכן, לבחירת איזור המגורים חשיבות מכרעת בבואנו לרכוש דירה. אז איך עושים זאת? למה כדאי לשים לב ומהן הנקודות החשובות ביותר לגבי איזור המגורים? לפניכם, כל מה שחשוב לדעת.

נגישות

מקום המגורים שלכם צריך להיות נוח להגעה, גם אל מקום העבודה שלכם, אך גם אל המשפחה והחברים. צירי התנועה הנמצאים מסביב לשכונה או לעיר הינם חשובים. יש לבדוק גם את נושא התחבורה הציבורית, נגישות אל הרכבת ועוד.

תשתית

שכונות חדשות לרוב יהנו מתשתיות מודרניות, החל מקווי חשמל, מים וביוב, ועד לפיתוח הסביבתי של האזור, כמו מדרכות, גינות ציבוריות ותכנון עירוני

בנייני מגורים

הרכב האוכלוסייה

אנחנו רוצים להתגורר בסמיכות לאנשים החיים באורח חיים דומה שלנו, ולכן, הרכב האוכלוסייה הוא נתון שאין להמעיט בערכו. האם מדובר בשכונה צעירה המיועדת למשפחות, או שמדובר במבנה חדש הנמצא בתוך שכונה קיימת עם אוכלוסייה בוגרת יותר. גם רמת ההכנסה, התעסוקה ושיעור האבטלה הם נתונים שהופכים את השכונה למבוקשת יותר או פחות.

חינוך

מעבר לבדיקת הקרבה למוסדות החינוך, יש לבחון גם את רמת החינוך שמספקת השכונה שלכם. עיריות ומועצות מקומיות המשקיעות משאבים גדולים יותר בתחום החינוך הופכות את אזור המגורים למבוקש יותר.

שירותי קהילה

מתנ"סים, מכולת, מרכז מסחרי, קופת חולים, דואר ובית מרקחת, כל אלו הינם שירותים שכולנו צורכים על בסיס קבוע. הסמיכות והנגישות אליהן חשובות.

מפגעים סביבתיים

קרבה למפעלים מזהמים, אנטנות סלולאריות וזיהום אוויר הם אלמנטים מכריעים לגבי איכות השכונה וחשוב לבחון אותם. גם כבישים לא סלולים או היעדר תשתיות עירוניות עלולים להפריע לאיכות החיים שלכם.

גינות וצמחייה

שכונות בעלות ריאות ירוקות הופכות את אזור המגורים לנעים ובריא יותר, בין אם מדובר בגינת משחקים לילדים, במדשאות או בהשקעה בפיתוח הסביבתי ובנראות של האזור.

בנייה עתידית

חשוב לבדוק מהן התוכניות של העירייה לגבי האזור בו אתם מתעתדים לרכוש נכס. לאלה תהיה השפעה הן על סביבת החיים שלכם והן על ערכו של הנכס.
לא בכדי נחשבת היום העיר מודיעין לאחת מן הערים המבוקשות ביותר. מודיעין מתאפיינת ברמת פיתוח סביבתי גבוהה, השקעה בנראות של השכונות, איכות בנייה ברמה גבוהה, איכות החינוך ונגישות אל כל הצירים המרכזיים ועוד. חברת י. זילברמינץ ובנו בע"מ מזמינה אתכם להתרשם ממגוון הדירות החדשות למכירה במודיעין בשכונות המבוקשות ביותר בעיר מודיעין, וליהנות מאיכות חיים לכל המשפחה.