דירות למכירה בצור יצחק


היישוב צור יצחק הפך בשנים האחרונות לאחד מהאזורים האטרקטיביים ביותר לזוגות צעירים באזור השרון. הנופים הפסטורליים, הגישה המהירה אל הכבישים המרכזיים, אורח החיים הנוח, הפרויקטים החדשים והדירות למכירה בצור יצחק במחירים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר בארץ, בהחלט הופכים את צור יצחק למקום מגורים נעים ואיכותי.

התכנון הפנימי של השכונות החדשות בצור יצחק נותן מענה אופטימלי לזוגות ומשפחות צעירות, עם ריבוי של מרכזי תרבות, חינוך ומסחר, בתי ספר, גנים, פארקים, מרחבים ירוקים ותחושה של רוגע ושקט. כאשר מוסיפים לכל זה את המרחק הקצר מהערים הגדולות של השרון, מקבלים תמורה רבה מאוד למחיר. זו הסיבה כי הישוב צור יצחק הפך לאחת מן האלטרנטיבות הפופולריות לצעירי השרון, המחפשים אחר איכות גבוהה במחיר סביר. 

פרויקטים בצור יצחק

חברת י. זילברמינץ ובנו בע"מ, יזמית וקבלנית ארצית גדולה ואיתנה, עם מוניטין רב שנים בענף הבנייה ובעלת צביון משפחתי, מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של דירות למכירה בצור יצחק בפרויקטים חדישים ואיכותיים. חברת י. זילברמינץ ובנו בע"מ מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מסביבת מגורים מודרנית וצעירה ובדירות בעלות מפרט טכני עשיר . כל הדירות בפרויקטים השונים של החברה בישוב צור יצחק מתאפיינות ברמת גימור גבוהה ובחיבור לכל התשתיות החדישות ביותר.

חברת י. זילברמינץ ובנו בע"מ מציעה לכם לשדרג את איכות החיים שלהם וליהנות ממגורים איכותיים באחד מהישובים החדישים והמבוקשים ביותר באזור השרון.

יש לכם שאלה? התלבטות? דברו איתנו ונשמח לעזור:
לחצו לפניה ישירה לסוכן באפליקציית הוואטסאפ או מלאו פרטים בטופס: