הבלוג שלנו

אזור מגורים
בחירת אזור מגורים
בחירת אזור מגורים הוא למעשה בחירת צורת חיים בה אנו הולכים לחיות,  מבחינה סביבתית, חינוכית, קהילתית וכו' לבחירה זו חשיבות רבה על אורך חיינו וחשוב לעשות זאת בתבונה.
המשך קריאה:
משרד להשכרה
כך תבחרו משרד להשכרה
בבחירת משרד חשוב לקחת בחשבון את מיקומו הגאוגרפי, השירותים הניתנים בו ונגישות לעובדים, בכדי להצליח עלינו תחילה  לאפשר את התנאים הטובים ביותר ועל זה יש להתמקד.
המשך קריאה:
דירה על הנייר
קניית דירה על הנייר משתלם או לא?
בעבר נחשבו דירות חדשות על הנייר זולות הרבה יותר מאלו שבבניה,  אך כיום המצב מעט התאזן עקב העלייה החדה בביקוש הדיור ויש לבצע בדיקות מעמיקות טרם הרכישה, 
המשך קריאה:
קניית דירה חדשה מקבלן
חושבים לקנות דירה חדשה מקבלן? בכל יום מבוצעות רכישות של דירות חדשות  ולפני ביצוע העסקה הגדולה חשוב להבין את התחום והתהליך אליו ניגשים .
המשך קריאה:
דירה מקבלן או מיד שניה?
הדילמה איתה מתמודדים רוכשי דירות רבות, לכל אחד מהאופציות ניתן למצאו יתרונות וחסרונות שונים ועלינו להבין בצורה הטובה ביותר טרם הבחירה.
המשך קריאה:
8 סיבות לגור בעיר מודיעין
אחת הערים המבוקשות למגורים בארץ היא העיר מודיעין, ההשקעה הגדולה בחינוך ובשירותים קהילתיים וכבישים שמחברים אותה למרכז הארץ הם שמבדילים אותה מערים אחרות.
המשך קריאה:
ביטוח דירה
ביטוח דירה הוא אחד הדרכים המקובלות בשנים האחרונות בכדי לשמור על דירתנו מכל צרה שתבוא, את הדירה אנו רוכשים במיטב כספנו וחשוב לוודא שכסף זה יישאר ולא יפוג.
המשך קריאה:
מחזור משכנתא
יש לכם משכנתא? וודאי שמעתם על מחזור משכנתא, הדרך שבא ניתן להקל את התשלום החופשי בפריסה חכמה.
המשך קריאה:
הערת אזהרה בטאבו
מהי הערת אזהרה בטאבו ולמה אנו צריכים אותה? 
ברכישת דירה יש מספר תהליכים שצריך להכיר ואחד מהם זו הרישום בטאבו
המשך קריאה:
מודיעין עיר בתנופה
מודיעין עיר בתנופה
אחת הערים בהם רמת איכות החיים עולה בהדרגה ובמהירות, הכבישים החדשים שמקשרים אותה לערים הגדולות הביאו אתם רבים אשר מעוניינים גם לעלות את רמת החיים ולהישאר קרוב למרכז
המשך קריאה:
משכנתא לדירה
איך הריבית החדשה משפיעה על המשכנתאו
על כל הלוואה שלוקחים, הבנק לוקח ריבית  - הרווח הכלכלי שלו. לאחרונה בנק ישראל העלה ב-0.25% את הריבית
המשך קריאה:
מדוע כדאי לעבור לגור בצור יצחק
צור יצחק, ישוב קהילתי במרכז הארץ על שמו של ראש הממשלה המנוח יצחק רבין, הוקם במסגרת תוכנית שבעת הכוכבים, תוכנית לבניית ישובים קהילתיים על ציר הגבעות לאורך כביש 6
המשך קריאה:
משפרי דיור
משפרי דיור - איך עושים זאת נכון
החלטתם שהגיע הזמן להתקדם? לעזוב את הבית הישן ולעבור למקום טוב יותר? חשוב להבין תחילה את כל ההשלכות של משפרי הדיור, הן כלכלית והן חוקית
המשך קריאה:
טיפים להשכרת משרד
טיפים שחייבים לדעת לפני בחירת משרד
בחירת מיקום המשרד, דרכי גישה ותנאי הם רק חלק ממאפיינים של עסקים מצליחים, את ההחלטה לשכור משרד חשוב לבצע בשיקול דעת תוך הקפדה על מספר פרמטרים חשובים.
המשך קריאה: