כך תבחרו משרד להשכרה

בחירת משרד להשכרה הינה אחת ההחלטות המשפיעות ביותר על הצלחתה של כל חברה. במה כדאי להתחשב? אלו נתונים יש לבדוק? במה יש להשקיע והיכן ניתן להתגמש? לפניכם טיפים חשובים בבחירת משרד להשכרה.

מחיר השכירות

עלות השכירות החודשית היא למעשה הנתון הראשון שכל אחד מאיתנו מתייחס אליו. כאשר יש לנו תקציב מוגדר וברור מראש, אנחנו יכולים להתחיל בתהליך לקביעת "הבית" של החברה שלנו. מבחינת המחיר, עלינו להתייחס גם אל עלויות התחזוקה, דמי הניהול ומה הם כוללים, עלויות של חשמל וארנונה, רכישה של ריהוט, שיפוץ והתאמה במידת הצורך ועוד.

משרד להשכרה

מיקום המשרד

בחיפוש אחר משרדים להשכרה אחד הדברים החשובים הוא מיקומו של המשרד, אשר משליכה גם על העובדים שלכם וגם על הלקוחות. המיקום צריך להיות נוח ונגיש, עם הסדרי חנייה נוחים לעובדים וללקוחות, וגישה אל תחבורה ציבורית. מעבר לכך, גם לקרבה לבתי עסק דומים, לשירותים שונים למשרד כמו דואר או בנק ולאפשרויות לאירוח מחוץ למשרד יש חשיבות בבחינת מיקום המשרד.

  1. משרדים להשכרה בתל אביב
  2. משרדים להשכרה ברמת גן
  3. משרדים להשכרה באור יהודה
  4. משרדים להשכרה בלוד

גודל המשרד

גודלו של המשרד צריך להתאים לצרכים שלכם. לשם כך, יש לבחון את השטח של המשרד אל מול כמות העובדים, סוגי החללים הקיימים – האם מדובר בחלל פתוח או משרדים סגורים, האם יש חדר ישיבות, פינת ישיבה להמתנה ועוד. כל אלו צריכים לענות על הדרישות שלכם ובהתאם לאופי העבודה שלכם.

איכות המבנה

המבנה בתוכו מצוי המשרד שלכם משליך באופן ישיר על פעילות החברה שלכם. משרדים הנמצאים בתוך מבני משרדים מתכוננים ובנויים ברמה גבוהה, ימצבו את בית העסק במיקום גבוה.

שירותי תחזוקה

ישנם מבני משרדים המספקים שירותים מלאים, החל מעמדת קבלה בכניסה ושמירה 24/7, ועד לשירותי מטבח, ניקיון, ותחזוקה שוטפת. יש לקחת בחשבון ששירותים אלה מקלים עליכם בהתנהלות היום יומית, אך הם גם עולים כסף. חשוב לוודא מה כוללים דמי הניהול, מה אתם מקבלים והאם זה משתלם לכם מבחינה כלכלית.

סביבת עבודה

ישנם עסקים המעדיפים רעש ותחושת דינאמית, אלה מספקים להם אנרגיה ומעניקים תחושה של פעילות מסביב לשעון. עסקים אחרים, יעדיפו דווקא תחושה של שקט ורוגע. סביבת העבודה נתונה לשיקול דעתכם ולהעדפות האישיות שלכם, אך גם לשירותים אשר החברה שלכם מספקת ללקוחותיה.

אפשרויות הרחבה

אם אתם חברה שרק בתחילת דרכה, אבל אתם כן רואים את עתידכם כחברה עם יותר עובדים ויותר לקוחות, יש לשקול אפשרות של התרחבות במקום בו אתם שוכרים את המשרד שלכם. תוכלו לבדוק האם יש משרדים סמוכים שתוכלו להשכיר בעתיד, והאם תהיה אפשרות לבצע שינוי מבני בתוך המשרד.

לחברת י. זילברמינץ ובנו בע"מ מגוון רחב של משרדים באזורי הביקוש ברחבי בארץ, והיא תשמח לסייע לכם בבחירת המיקום הטוב ביותר לחברה שלכם, בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם.