שקופית קודמת
שקופית הבאה

משרדים להשכרה ברמת גן

בית זילברמינץ רמת גן – רחוק מהרכבת הקלה, קרוב ללב העסקי של גוש דן!

להתחיל את הבוקר בפקק ארוך שלא נגמר או באספרסו קצר במשרד?

העבודות על תוואי הרכבת הקלה גורמות לעומסים ועיכובים רבים ומשנות את מפת הגישה לעסקים בגוש דן רבתי. “בית זילברמינץ” מספק פתרון מושלם לאנשי העסקים המבקשים להתרחק מעבודות אלו, ומאפשר לבחור משרד הממוקם הרחק מתוואי העבודות ובכך מייעל את מתן השירות ללקוחות ואת נוחיות הגעת העובדים למשרד.

משרדים להשכרה בשלם בגדלים שונים – 19 מר עד 63 מר

להשכרה חייגו 3127*

לובי בית זילברמיץ רמת גן

מיקום המשרד רחוב שלם 3 רמת גן

למיקום של בית העסק או החברה יש חשיבות גבוהה במיוחד, וככזו, אנחנו בהחלט צריכים לבחור מיקום מרכזי. משרדים להשכרה ברמת גן, בהחלט מספקים לנו את התשובה הטובה ביותר בכל האמור באשר למיקום של העסק שלנו. חברת י. זילברמינץ ובנו בע"מ מאפשרת לכם ליהנות ממגוון משרדים להשכרה ברמת גן, ברמת גימור גבוהה ובתחזוקה איכותית ושוטפת.

משרדים בהתאמה לכל צורך

​בעיר רמת גן אנחנו יכולים למצוא בנייני משרדים גבוהים וגדולים, בהם כל הטכנולוגיות החדישות ביותר, לצד מבני משרדים אינטימיים ומעוצבים. המרחב והיכולת להתאים בדיוק את החלל אל הצרכים שלנו היא בהחלט אופציה נהדרת כאשר אנחנו מחפשים היכן למקם את בית העסק.

דרכי גישה ונוחות מרבית

השכרת משרדים ברמת גן בהחלט מאפשרת לנו ליהנות מדרכי גישה נוחות מכל מקום בארץ. הנוחות הזו באה לידי ביטוי הן בהגעה של העובדים, וכמובן, הדבר חשוב עוד יותר כאשר מדובר בלקוחות של החברה. הנוחות הזו, כמו גם הסמיכות אל כל המרכזים העסקיים, בהחלט הופכת את העיר רמת גן למבוקשת ביותר בקרב חברות ועסקים. בעיקר עכשיו, לנוכח ריבוי העבודות ושינוי התשתיות בעיר תל אביב, רמת גן הפכה להיות האלטרנטיבה הטובה והבטוחה.

חברת י. זילברמינץ ובנו בע"מ מזמינה אתכם ליהנות מאיכות, מרחבים ודרכי גישה מהירות במשרדים הבנויים במיוחד לצרכים שלכם.

יש לכם שאלה? התלבטות? דברו איתנו ונשמח לעזור: