8 סיבות טובות לגור בעיר מודיעין

1. מקום טוב בין תל אביב לירושלים
מבחינת מיקום גיאוגרפי מודיעין ללא ספק נהנית מכך שהיא עיר במרכז הארץ וקרובה לשתי הערים הגדולות והצפופות ביותר בישראל. תל-אביב וירושלים הן שני מרכזים תרבותיים שרוב הכוח הכלכלי במדינה נמצא בהן. מתעשיית ההיי-טק באזור תל-אביב רמת-גן ולמשרדי הממשלה בירושלים. האנשים הגרים במודיעין נהנים מקרבה אל חיי הלילה של תל-אביב ואל אפשרויות התעסוקה בשתי הערים.

2. מודיעין היא עיר חדשה וצעירה בנוף הישראלי
מודיעין היא אחת הערים הצעירות בישראל ולעובדה זו יתרונות רבים. לא תמצאו דירות במודיעין כשהם ישנות ומוזנחות . הבנייה של העיר מודיעין החלה באמצע שנות ה-90 בתכנון מוקפד, לכן תושבי מודיעין נהנים מתשתיות חדשות, כבישים רחבים, תכנון סביבתי ובניינים אשר נבנו כדי להתאים למראה אחיד של העיר.

דירות למכירה במודיעין

3. העיר עם התפתחות הנדל"ן הגבוהה בישראל
אם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן, דירות למכירה במודיעין זו עסקה מצויינת ערך הנכסים במודיעין עולה כל הזמן והשטחים הנמצאים ברשות המוניציפלית מאפשרים המשך בנייה והתרחבות. במודיעין יש בנייני דירות יוקרתיים, וילות, ודירות. עם מגוון כל כך רחב של אפשרויות מודיעין הופכת ליעד מועדף למשקיעים ולקניית נכסים.

4. רמת חינוך גבוהה ואיכותית
מוסדות החינוך בעיר נהנים מתדמית איכותית ומושקעת. בעיר יש מעל 180 גני ילדים ומעל ל- 37 בתי ספר. בעיר גם נמצא בית הספר "גוונים" המיועד לחינוך המיוחד. אחוזי הזכאים לבגרות בעיר הוא מהגבוהים במדינה. בתי הספר במודיעין משתתפים בתחרויות יזמות, ומצטיינים בתחומים רבים בהם הם לוקחים חלק. מודיעין היא ללא ספק מקום מועדף לחינוך ילדים.

5. אוכלוסייה צעירה, משכילה ואיכותית
אם זה בגלל מיקומה המוצלח של מודיעין או בגלל חדשנותה, מודיעין מצליחה למשוך אליה גלי הגירה חיובית. לפי נתונים אשר התפרסמו ב- 2015 רוב תושבי מודיעין הם משפרי דיור מכל אזור המרכז וירושלים. אוכלוסייתה היא מהצעירות בערי ישראל עם שיעור גבוה של אקדמאים.

6. עיר יפה עם בתים חדשים המשתלבים עם הסביבה
מודיעין היא ללא ספק אחת הערים היפות במדינה. גם בזכות חדשנותה וגם בזכות הבנייה שלה אשר משתלבת עם הסביבה. מהנדסי העיר יצרו סביבה אסתטית ונעימה. מודיעין גובלת ביער בן שמן ומתהדרת בנוף וטבע ואתרים ארכיאולוגים.

7. רמות פשיעה נמוכות ביחס לשאר ערי ישראל
מנתוני הפשיעה אשר התפרסמו בחמש השנים האחרונות מודיעין זוכה לתדמית נקייה ולאחוזי פשיעה נמוכים ביחס לתושבים וביחס ל-25 הערים הגדולות בארץ.

8. עיר ההיי טק הראשונה של ישראל
לאחרונה מודיעין השיקה את פלטפורמת העיר החכמה אשר ממוקמים בה חיישנים המזהים זיהום אוויר, אשפה מצטברת, תקלות ומקומות חנייה פנויים. חברת בזק והעיר מודיעין יצרו את העיר החכמה הראשונה בישראל והיא היום היחידה עם מערכת לניהול השירותים העירוניים.