8 סיבות לשכור משרד ברמת גן

1. מיקום מרכזי

רמת גן היא כבר מזמן חלק משמעותי מאזור העסקים החשוב במדינה. עם הקרבה לתל-אביב ולרכבת היא ללא ספק מקום מרכזי שמושך אליו חברות רבות הרוצות להיות חלק מהמרכז העסקי של המדינה. מתחם הבורסה, קניון איילון ומקומות נוספים בעיר – שמם הולך לפניהם ואין כמעט מי שלא מכיר את המקום מסיבה מקצועית ואחרת.

2. תדמית

כשחברות ידועות ומוכרות הן השכנות למשרד שלך אין הרבה מקום להתלבטות. מתחמי העסקים ברמת גן הם אחד המקומות האטרקטיביים מבחינת התדמית למיקום משרדים ולתעשיית ההיי-טק והכלכלה. נכון להיום למתחמי העסקים ברמת גן אין ממש מתחרים והתדמית של המקום היא תדמית של עסקים פעילים וזרימה של כסף. כאשר המשרד שלך נמצא בעיר מרכזית של עסקים, התפיסה של הלקוחות שלך כלפיך תראה מכובדת הרבה יותר

משרדים להשכרה ברמת גן

3. נגישות

נתיבי איילון, כביש 4 וכביש 6 יוצרים אזור נגיש במיוחד לכל התושבים אשר צריכים להגיע אל רמת גן. הקרבה הרבה לתחנת הרכבת והתחבורה הציבורית במקום הופכים את המקום לנגיש עבור לקוחות ועבור העובדים. הנוחות הזו יוצרת מקום עבודה שכיף וקל להגיע אליו. האזור נחשב למאוד מוכר עבור אנשי עסקים וסתם עוברי אורח, דבר המקל מאוד על ההתמצאות באזור.

4. מרכז העסקים

זו לא רק נגישות וקרבה לתחבורה, רמת גן היא מערכת עצבים אשר יש בה זרימה של הרבה אנשים ועסקים. אם זו קרבה למסעדות ולאוכל להפסקות או לישיבות מחוץ למשרד. יש ברמת גן את מירב האפשרויות ההופכים אותה לנוחה מאוד להשכרת משרד. רמת גן מוכרת לכל אנשי העסקים שעברו ועוברים בה והקרבה אל העסקים האחרים במקום יוצרת עוד אפשרויות עסקיות.

5. אווירה

לאזור רמת גן אווירה של עשייה. ריבוי העסקים והמשרדים באזור יוצרים תחושה של תנועה מתמדת ויוצרים גם מוטיבציה רבה להצליח. כאשר השכנים למשרד הם חברה עמידה ומצליחנית הדבר יוצר תחרות ומוטיבציה ומאפשר לטפח את שם החברה שלנו. באזור רמת גן ישנה תחושה של מקום עם הזדמנויות גדולות להצלחה,

6. מחיר

אזורי תעשייה עם ביקוש גדול תמיד יבוא לידי ביטוי עם מחרים גבוהים של השכרת משרדים אבל בחיפוש קל תהיה יהיה ניתן למצאו מקומות עם רמת שכירות אטרקטיבית מבלי להתפשר יותר מדי על איכות המקום ואוכלוסיית העובדים בו.

7. צמיחת בנייה

סמוך לאזורי העסקים המוכרים בעיר מתבצעות עבודות שיפוץ ובנייה המיועדים לפיתוח העיר. שיפוץ רחובות והרחבת מדרכות ושינויים אסתטיים של העיר יחד עם בנייני המשרדים המתפתחים ופרויקטים המיועדים למגורים הופכים את המקום למבוקש יותר.

8. השקעה

פיסת נדל"ן באזור רמת גן היום היא מצרך מבוקש שערכו רק ילך ויגדל ולכן כדאי כבר עכשיו להשקיע במקום. דווקא לא מעוניין להדגיש את מתחם הבורסה