מודיעין עיר בתנופה

מודיעים הוקמה לפני פחות מעשרים שנים ועד היום נמצאת בתנופת בנייה בעודה מתפרסת על שטח גדול של עשרות אלפי דונמים. מודיעין היא עיר שיש לה הרבה מה להציע למשפחות ולזוגות צעירים ועל כן תנופת הבנייה בעיר איננה פוסקת. בעיר נרשמו מאות התחלות בנייה במחצית הראשונה של השנה, ובנוסך למגוון הפרויקטים שהספיקו להתאכלס בעיר, היא ממשיכה לצמוח ולהתפתח בשטחים רבים. בשנת 2009 זכתה מודיעין בתואר "דגל היופי" ותנופת הבנייה בה מהווה חלק ממהלך הרבה יותר גדול שנרשם בשבע השנים האחרונות, דירות למכירה במודיעין ניבנות בכל זמן נתון מה שמאפר לרוכשים להיכנס לא רק לשכונה חדשה אלא גם לבית חדש.

חברת י. זילברמינץ ובנו בע

מודיעין- עיר בהתהוות

עקב בניה חדשה במודיעין נהוג לכנות את העיר , עיר העתיד, ככל הנראה בעקבות גילה הצעיר. מודיעים משלבת ישן עם חדש ובמרוצת השנים הבאות היא עתידה לקבל צורה סופית על ידי מגוון פרויקטים של בנייה שנמצאים כיום בעיצומם. מבין הסיבות העיקריות לביקוש הגדול לגור הפרויקטים החדשים במודיעין ניתן למנות את השילוב בין עיר מרכזית הקרובה לירושלים ולתל אביב ועיר שקטה יחסית המציעה איכות חיים גבוהה, נעימה ונוחה לגידול משפחה. בעיר בתי ספר וגנים איכותיים שנועדו להבטיח השכלה לדורות הצעירים של מגוון המשפחות הטריות בעיר.

מודיעין עיר בתנופה

מודיעים הוקמה לפני פחות מעשרים שנים ועד היום נמצאת בתנופת בנייה בעודה מתפרסת על שטח גדול של עשרות אלפי דונמים. מודיעין היא עיר שיש לה הרבה מה להציע למשפחות ולזוגות צעירים ועל כן תנופת הבנייה בעיר איננה פוסקת. בעיר נרשמו מאות התחלות בנייה במחצית הראשונה של השנה, ובנוסך למגוון הפרויקטים שהספיקו להתאכלס בעיר, היא ממשיכה לצמוח ולהתפתח בשטחים רבים. בשנת 2009 זכתה מודיעים בתואר "דגל היופי" ותנופת הבנייה בה מהווה חלק ממהלך הרבה יותר גדול שנרשם בשבע השנים האחרונות.